Korrutamise ja jagamise õpetamine funktsionaalse meetodiga

15,00 

Praktiline veebinar

toimub neljapäeval,  19.oktoobril kell 15 – 16.00

Külalisena osaleb Soome matemaatika õpetaja ja matemaatika funktsionaalse õpetamise meetodi looja  Nina ÅGREN.

Tutvustava video meie külalisesineja Nina ja selle meetodi kohta leiad SIIT.

Veebinar on mõeldud õpihimulistele vanematele ja õpetajatele.

TULE JA AVASTA HUVITAVAID VÕIMALUSI MATEMAATIKAT MEELDIVALT ÕPPIDA, ET VÕIKSID OMA LAST VÕI ÕPILASI PAREMINI TOETADA.

Matemaatika õppimise tasulised veebinarid aitavad lapsevanemal endal ja ka õpetajal saada ideid, kuidas võiks õpetada lapsele matemaatikat nii, et ta saaks sellest rõõmu ja soovi õppida.

*****

INFOKS:

Osaluspileti eest tasumise järel saate kinnituskirja veebinarist osavõtu õiguse kohta.  Vahetult enne veebinari toimumist eelmisel päeval saadame järgmise meili Zoomist osavõtu aadressiga Teie poolt ostul lisatud meiliaadressile. See tagab veebinarile sissepääsu. Kõik osaluspileti ostjad saavad pärast Zoomi veebinari toimumist veebinari järelvaatamise õiguse.

Kirjeldus

Korrutamise ja jagamise selgeks saamine on algklasside matemaatika õppimisel üks kõige tähtsam teema.

Kas peaks korrutustabeli kiiresti pähe õppima või võib õpilane ka tuletada õiget vastust aeglasemalt? Sellel on meie koolis tavaliselt selge vastus. Muidugi peab korrutustabel olema peas igal juhul ja mingit abivahendit ei saa kasutada.

Samas aga matemaatika õppimisraskuste korral või halvema mäluga lastel võib see teema osutuda lausa valuliseks teekonnaks.

Kuidas õpetatakse korrutamist ja jagamist Soomes ja kuidas teeb seda NINA ÅGREN oma funktsionaalse metoodika abi, sellest räägime sellel veebinaril.

Olete oodatud osalema!