Tiia

Olen vaimustatud igal korral looduses jalutades, kui kaunis on meie loodus, Looja loomingu kunstiteos. See ei ole oluline, mis aastaaeg on või kus looduses ma parajasti olen. Ikka imetlen ma seda, mida näen.

Ma pole fotograaf ega ka kunagi pildistamist õppinud. Teen oma mobiiliga pilte sellest hetkest ja vaatest lähtudes, millest ma vaimustun. Olen otsustanud, et kasutan siin lehel enda pilte, erandkorras võibolla mõne värvilise skeemi internetist.

Olen olnud üllatunud, kui enda pilte olen jaganud FB-s, kui paljud inimesed neid vaatavad ja rõõmustavad. Aga muidugi – saan aru. Mitmed inimesed, eriti nüüd koroona ajal, ei saa just linnast väljagi – looduses jalutamisest rääkimata.

On ju vanemaid või haigeid inimesi, kes peavad oma korteris olema ja mere äärde pole võimalik minna, et seda ilu nautida. Ka päikese loojangu hetked võivad jääda kõrgete linnamajade taha…

Imelised lilled kevadel või lumised puud …

See kõik, mis nii kosutavalt mõjub hingele oma kaunidusega ja Jumala lähedusega – ka kaunid pilved ja vikerkaar – võivad paljudele inimestele olla kättesaamatu looduses.

Teile, armsad kodus või tööl kinni olijad, teile ma olen oma pildid siia riputanud, et saate kujutada ennast looduses jalutamas kasvõi mõned minutidki. Või kasvõi minu blogijuttude, e-poe materjalide lugemise vahepeal. Või audioraamatu kuulamise taustana.

Soovin väga, et see Jumala ligiolu, mis meid alati looduses puudutab, võiks nende piltide kaudu teidki puudutada.

Olge väga hoitud, armsad!

Looduses